|  08/02/2014 - شنبه 11 مرداد 1393

اداره‌كل برنامه‌ريزي و عملكرد بودجه: گزارش برگزاری يازدهمين جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري مورخ 12/07/91

يازدهمين جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري روز چهارشنبه 12/07/91 با حضور آقايان دكتر پورزرندي، اماني و  جمعي از مديران‌، مشاورين و معاونين حوز‌ه معاونت مالي و اداري، معاونين مالي و اداري مناطق، سازمان‌ها و شركت‌هاي تابعه شهرداري تهران در سالن آمفي‌تئاتر بوستان گفتگو برگزار شد.
در ابتداي برنامه كه به ميزباني شركت راه‌‌آهن‌شهري تهران و حومه (مترو) برگزار گرديد، بازديدي از دستگاه حفار TBM واقع در ايستگاه بوستان گفتگو از پروژه خط 7 مترو به‌عمل آمد. سپس آقاي مهندس درويش، مديرعامل شركت ياد‌شده، گزارشي از عملكرد مترو ارائه نمود. در ادامه، آقاي منتظري معاون مالي و اداري آن شركت نيز گزارشي از وضعيت مترو در تهران، ايران و جهان ارائه كردند.
آقاي اماني از آماده‌شدن بليط‌هاي الكترونيكي مترو و اتوبوس، با اعتبار 55 هزار تومان براي كليه كاركنان شهرداري تهران (ستاد، مناطق و سازمان‌هاي غيرمستقل) با همكاري اداره‌كل رفاه و شركت بهره‌برداري مترو خبر دادند و درباره تبديل‌ وضعيت مديران قراردادي شهرداري تهران با توجه به مصوبه شوراي اداري و استخدامي شهرداري تهران نيز توضيحاتي ارائه كردند.
پس از آن، آقاي رسولي، معاون اداره‌كل تشخيص و وصول درآمد، گزارشي از آخرين وضعيت درآمدهاي نقدي و غيرنقدي شهرداري تهران ارائه كردند.
آنگاه آقاي غفاری، مديركل امور مالي و اموال گزارشي از مقايسه اسناد ثبت‌شده در سيستم‌هاي درآمد و حسابداري و تطبيق حساب‌هاي مناطق با سازمان املاك و مستغلات، شركت مسكن و ساختمان جهان و شركت ديدار ايرانيان و ميزان واريز اسناد ارائه كردند.
سپس، آقاي اسلامي در مورد بررسي مطالبات پيمانكاران مناطق و قرار گرفتن اسناد تسويه حساب آنها در اختيار شركت مسكن و ساختمان جهان مطالبي را مطرح نمودند.
در ادامه، جناب آقاي دكتر پورزرندي در خصوص مباحث مطرح‌شده در جلسه، سخناني ايراد نمودند.

آمار بازديدكنندگان:703 تاريخ ارسال خبر:

1391/7/17

print
مقالات مرتبطمقالات مرتبط
اداره‌كل برنامه‌ريزي و عملكرد بودجه: گزارش برگزاری پانزدهمين جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري مورخ 07/09/91, 1391/9/13
اداره‌كل برنامه‌ريزي و عملكرد بودجه: گزارش برگزاری دهمين جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري مورخ 21/06/91, 1391/6/28
اداره‌كل برنامه‌ريزي و عملكرد بودجه: گزارش برگزاری هشتمین جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري مورخ 17/05/91, 1391/5/22
اداره‌كل برنامه‌ريزي و عملكرد بودجه: گزارش هفتمین جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري مورخ 04/05/91, 1391/5/9
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
حق انتشار اطلاعات براى شهردارى تهران محفوظ است 1391 - 1385
بازگشت به بالا ^