منو
04/23/2018 - دوشنبه 3 ارديبهشت 1397
شما اینجا هستید: نمايش خبر
اداره‌كل برنامه‌ريزي و عملكرد بودجه: گزارش برگزاری يازدهمين جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري مورخ 12/07/91

يازدهمين جلسه هم‌انديشي معاونين مالي و اداري روز چهارشنبه 12/07/91 با حضور آقايان دكتر پورزرندي، اماني و  جمعي از مديران‌، مشاورين و معاونين حوز‌ه معاونت مالي و اداري، معاونين مالي و اداري مناطق، سازمان‌ها و شركت‌هاي تابعه شهرداري تهران در سالن آمفي‌تئاتر بوستان گفتگو برگزار شد.
در ابتداي برنامه كه به ميزباني شركت راه‌‌آهن‌شهري تهران و حومه (مترو) برگزار گرديد، بازديدي از دستگاه حفار TBM واقع در ايستگاه بوستان گفتگو از پروژه خط 7 مترو به‌عمل آمد. سپس آقاي مهندس درويش، مديرعامل شركت ياد‌شده، گزارشي از عملكرد مترو ارائه نمود. در ادامه، آقاي منتظري معاون مالي و اداري آن شركت نيز گزارشي از وضعيت مترو در تهران، ايران و جهان ارائه كردند.
آقاي اماني از آماده‌شدن بليط‌هاي الكترونيكي مترو و اتوبوس، با اعتبار 55 هزار تومان براي كليه كاركنان شهرداري تهران (ستاد، مناطق و سازمان‌هاي غيرمستقل) با همكاري اداره‌كل رفاه و شركت بهره‌برداري مترو خبر دادند و درباره تبديل‌ وضعيت مديران قراردادي شهرداري تهران با توجه به مصوبه شوراي اداري و استخدامي شهرداري تهران نيز توضيحاتي ارائه كردند.
پس از آن، آقاي رسولي، معاون اداره‌كل تشخيص و وصول درآمد، گزارشي از آخرين وضعيت درآمدهاي نقدي و غيرنقدي شهرداري تهران ارائه كردند.
آنگاه آقاي غفاری، مديركل امور مالي و اموال گزارشي از مقايسه اسناد ثبت‌شده در سيستم‌هاي درآمد و حسابداري و تطبيق حساب‌هاي مناطق با سازمان املاك و مستغلات، شركت مسكن و ساختمان جهان و شركت ديدار ايرانيان و ميزان واريز اسناد ارائه كردند.
سپس، آقاي اسلامي در مورد بررسي مطالبات پيمانكاران مناطق و قرار گرفتن اسناد تسويه حساب آنها در اختيار شركت مسكن و ساختمان جهان مطالبي را مطرح نمودند.
در ادامه، جناب آقاي دكتر پورزرندي در خصوص مباحث مطرح‌شده در جلسه، سخناني ايراد نمودند.

آمار بازديدكنندگان:1709
print
اخبار مرتبط اخبار مرتبط
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید